Горкун або корупціонер, або просто...зек?

29 марта 2012, 19:46
громадський діяч, журналіст
0
569

Сьогодні о 12.00 Колегія з кримінальних справ Черкаського обласного апеляційного суду у складі трьох судей ухвалила рішення залишити в силі рішення Придніпровського районного суду, яким було скасовано

фото Володимир МАМАЛИГА

Горкун або корупціонер, або просто...зек?

Володимир МАМАЛИГА


    Панове! Сьогодні о 12.00 Колегія з кримінальних справ Черкаського обласного апеляційного суду у складі трьох судей ухвалила рішення залишити в силі рішення Придніпровського районного суду, яким було скасовано "Постанову про відмову у порушенні кримінальної справи" стосовно секретаря Черкакаської міської ради Віктора Горкуна.
фото "Прочерк"
 

            Тепер справу гр. Горкуна В.І. буде направлено для додаткової перевірки до Черкаської обласної прокуратури, а його діям та діям юристів міськвиконкому, які у робочий час та за народні грощі захищали честь і гідність Горкуна вартістю у одну гривню, буде дано правову оцінку. Я думаю, це будуть або протоколи про корупцію, або одна маленька кримінальна справа стосовно не закоренілих злочинців, а просто стосовно маленьких дрібних злодюжок. Які не гребують ні однією гривною, ні держмитом у 92 гривні. 
            Нічого,  копійка до копійочки, стаття до статті...І з маленьких привокзальних секретарів вийдеть великі "мери" та "герої", які вже крадуть не жменями, а цілими галузями. Великому кораблю - велике плавання. Тай, до речі, цей корабль ніколи не тоне. Таке не тоне...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.