Попов "забив" на підприємців Києва

5 апреля 2012, 09:56
0
472
Попов  забив  на підприємців Києва

Пікетування КМДА

                          Сьогодні, 5 квітня 2012 року підприємців та активісти ВК «Наступ» провели  під стінами КМДА спільну акцію протесту проти спроб рейдерів з Київради забрати в киян  ТОВ «Лук’янівський ринок».  Підприємці разом з активістами вимагали особистої зустрічі з головою КМДА Поповим О. П., щоб  передати йому  відкрите звернення, в якому озвучили  спільні вимоги, серед яких найважливішою була вимога відмінити незаконний аукціон від 03.10.2010р. про продаж  майнового комплексу «Лук’янівський ринок». З Київради до пікетників не вийшов ніхто. Окрім того, депутати не проголосували за створення тимчасової слідчої комісії по розслідуванні незаконного продажу ринку, як це вимагали підприємці.
                       Як заявив голова ВК «НАСТУП» Р. Секела « Ми    звернулись до Попова із застереженням: не перетворювати Київську міську раду на лігво рейдерів, котрі безцеремонно  захоплюють важливі об’єкти столиці  України. Сьогодні депутати Київради поводять себе як справжні бандити, вони використовують  депутатські посвідчення як перепустки до усіх ключових установ міста: міліції, прокуратури, судів, виконавчої служби тощо. Сьогодні неприпустимо, щоб Київська влада відмовчувалася за дії своїх підопічних, бо по-іншому вона, фактично, стає співучасником злочину. Досить  ховати голову в пісок в той час, коли в Києві відбувається зухвалий дерибан торгових об’єктів, ринків, землі, майна простих громадян. Ми закликаємо чітко дотримуватись покладених на міську владу повноважень та почати нарешті відстоювати інтереси Київської громади.»
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.