Виховай себе вже зараз!

5 апреля 2012, 18:25
Юрист, Громадський діяч
0
477
Виховай себе вже зараз!

Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди.

 Кожного дня я бачу, на перший погляд, дрібні проблеми, але, як нам відомо, дрібні проблеми породжують великі. Візьмемо до прикладу те, як щоразу по дорозі до університету спостерігаю таку ситуацію: серед тих людей, які очікують на зупинці, завжди знайдеться декілька осіб, що палять цигарки, порушуючи цим не тільки адміністративні норми, а і забруднення навколишнього серидовища,що спричинюється викиданням недопалків на дорогу, а в кращому випадку - біля смітника,які потім ніхто не прибирає. Далі на пішохідному переході така картина : чоловік 40-60 перетинають дорогу на червоне світло. Цей натовп беззастережно прямує, не зважаючи на сигнали водіїв транспорту, не зважаючи на закон. Коли я побачив такі дії, я зрозумів, що народ який прагне змін від влади, хоче кращого життя, не звертає жодної уваги на свою власну поведінку. Мені соромно за наших людей, які не усвідомлюють, що життя України та нації починається з таких, на перший погляд, дрібних речей.

По великому рахунку, дивлячись на минуле і порівнюючи його з теперішнім часом, ми можемо з впевненістю сказати, що в нас немає дефіциту на воду, на хліб,у нас є вибір продуктів харчування, є вибір одягу, є вибір всього, що забажаєш! Але серед цього ми забули найголовніше - «СОВІСТЬ».У НАС ВЕЛИКИЙ ДЕФІЦИТ НА СОВІСТЬ. З часом ми забуваємо, що є таке поняття і що це є найголовнішою складовою людини. Дуже страшно чути, коли мої однолітки говорять про те, що Україна - це не їхнє майбутнє і що не варто боротися за неї. Всі, хто такої думки, не просто помиляються,вони принижують і не поважають себе в першу чергу. Доки ми будемо поважати і любити нашу країну,наші закони, будемо вірні нашій батьківщині, доки ми будемо боротися за неї, у нас є майбутнє і майбутнє наших нащадків. Не будь бидлом,будь людиною!Будь патріотом великої країни,стань частиною її!

Виховай себе і ти відродиш сильну і могутню Україну!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.