Кіно й німці, або Ласкаво просимо до Евродупи – 2012!

14 апреля 2012, 12:45
президент Фонду вільних журналістів імені Вячеслава Чорновола
0
683
Кіно й німці, або Ласкаво просимо до Евродупи – 2012!

По опівночі 14 квітня двоє міліціянтів у службових строях перестріли на Хрещатику двох німецьких митців, які приїхали здійснити виставу "Сни Васіліси Єгоровни" за творами Леся Подерв’янського.

На очі столичних правоохоронців потрапили композитор Маркус Бірклє та світлопостановник Петер Мюллер, що по вечірній репетиції шпацірували містом.

Міліція запропонувала чужоземцям пред’явити авсвайси. В одного виявився европейський ID-документ, а в иншого – пашпорт Німеччини.

Попри все міліціянти зажадали пройти до відділку, щоб оформити штраф на 550 гривень. Коли гості Києва відмовилися від незрозумілої для них пропозиції, міліціянти погодилися «вирішити питання» на місці й зменшили штраф до 200 гривень.

Німці, які не мовлять ані українською, ані російською, віддали 20 еврів.

Удень вони розповіли про нічну сторію членам трупи. На що актор Микола Вересень зауважив: «Столиця майже готова до зустрічі Евра-2012. Про це свідчать яскраві надписи «Welcome to Kyiv!»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.