Хай Оніщенко поцілує святу українську землю!

21 апреля 2012, 08:57
0
384
Хай Оніщенко поцілує святу українську землю!

Олег Ляшко вже пропонував українським чиновникам, щоб ті до Москви замість горілки везли справжні українські сири, ковбаси і картоплю

Проте, не дочекавшись жодної підтримки з боку урядовців, політик пригостив вітчизняними продуктами головного державного санітарного лікаря Росії  Геннадія Оніщенка.

Натомість Геннадій Оніщенко разом міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком та послом РФ в Україні Михайлом Зурабовим погидували його гостинцями і вийшли з зали.

Олег Ляшко переконаний, що влада і уряд не захищають інтереси українців. Тим часом голова Росспоживнагляду із питомо українським прізвищем, позбавляє заробітку наших селян.

Лідер Радикальної партії закликає його поцілувати українську землю, яка його виростила і вигодувала.

Одним із основних завдань програми Радикальної партії є відродження і захист національного виробництва, а також низькі податки і доступні кредити для малого і середнього бізнесу, серед представників якого зокрема чимало дрібних виробників сиру та іншої продукції.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.