Олег Ляшко розгромив зал гральних автоматів у Кривому Розі

21 апреля 2012, 09:38
0
533
Олег Ляшко розгромив зал гральних автоматів у Кривому Розі

Гральні автомати скалічили долі мільйонів людей

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко перебував з робочим візитом у місті Кривий Ріг. Під час візиту, коли з`явилась вільна хвилинка,  політик вирішив випити чашку кави. Побачивши вивіску "Чай/ кава" на проспекті Миру на зупинці "95 квартал", зайшов туди з однодумцями. Але там насправді не чай п'ють, а долі людські калічать. Ігрові автомати - це зло, що доводить багатьох людей до самогубства, руйнує сім'ї, перетворює забезпечених людей на злидарів. Тому, побачивши гральні автомати, народний депутат вирішив їх знищити.

Спочатку Олег Ляшко спитав у охоронця автоматів, чи знає той, що це порушення закону. Не почувши чіткої відповіді, депутат почав один за другим бити гральні автомати і валити їх на землю. Охорона закладу не змогла зупинити політика.

Радикальна партія і надалі боротиметься з гральними автоматами радикальними методами!


 Відео - http://www.youtube.com/watch?v=Ev9noX8bKFY&feature=g-upl&context=G260d458AUAAAAAAAAAA

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.