«Чорнобильська весна» вшанує пам'ять героїв.

25 апреля 2012, 16:30
0
493

Завтра, 26 квітня 2012 року о 10.00 в Маріїнському парку, що біля Кабінету міністрів України, відбудеться всеукраїнська акція протесту «Чорнобильська весна».

                     Чорнобильці та підприємці зі всієї України разом з активістами  Всеукраїнського комітету  «Наступ»  проведуть мирну акцію   в пам'ять друзів та побратимів, що віддали свої життя, рятуючи Європу від радіаційного впливу. Тоді, наприкінці 80-х, вони, не роздумуючи, заради нашого майбутнього йшли у пекло реактора на Чорнобильській АЕС і в жерлі смертоносної небезпеки залишили своє здоров’я, благополуччя, та навіки втратили багатьох товаришів.

                    Як повідомив голова ВК «НАСТУП» Р. СЕКЕЛА  « Заради тих, хто живе сьогодні, заради тих, кого вже нема з нами, а, головне, заради майбутнього – наших дітей,  закликаємо всіх свідомих громадян, ЗМІ, гостей міста Києва приєднатись до нашої мирної акції протесту.  Якщо ви відчуваєте, як влада крок-за-кроком відбирає у вас конституційні права, належні  за законом засоби для існування, якщо ви відчуваєте, що влада вас принижує та зневажає вашою людською гідністю – приходьте 26 квітня в Маріїнський парк. Разом ми вшануємо молебнем героїв, котрі, рятуючи нас, віддали свої життя на поталу  «чорній біді» та встановимо на кургані, який видно з вікон Кабінету міністрів України символічний хрест – на знак пошани до всіх загиблих на Чорнобильській АЕС. Нехай кожен день цей хрест нагадує про тих людей , що віддали свої життя заради майбутнього України. Разом ми влаштуємо владі народний трибунал, щоб показати хто справжній господар в країні. Разом ми пішою ходою прийдемо під адміністрацію президента України та Верховну Раду,  щоб нагадати, як влада сьогодні позбавила кожного з нас можливості продовжувати  жити, як відібрала у нас   останнє – кошти на ліки та медичну допомогу, без яких жоден з нас не може обійтись. Також, ми зустрінемось з головою Верховної Ради В. Литвином, щоб передати всі наші вимоги та спитати чому сьогодні влада виступає проти захисників України».

                Ми наголошуємо, що наша акція – мирна. Тому всі провокації, які готує влада, залишаємо на чорній совісті  їх організаторів. Господь є їм суддя, та перед ним вони будуть відповідати за свої гріхи та злочини проти українського народу.

Чверть століття тому герої Чорнобиля рятували світ від руйнівної сили атому, виборюючи безпеку народів Європи. Сьогодні ми закликаємо вас  підтримати нас  та врятувати Україну від влади, що ненавидить  український народ та знищує нашу країну. Ми перемогли  тоді, переможемо й сьогодні.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.