Що було би, якби Росія програла Німеччині у 2-й світовій війні

8 мая 2012, 18:54
0
691

Попробуємо уявити собі, яким би було життя в Україні у випадку перемоги німецької машини та створення Імперії 3-го Рейху ( дальше імперії), та порівняти його із сьогоденням.

1.   Україна була би провінцією без потужних власних збройних сил та конкурентної економіки.                                                                            

2.   Основне «багатство країни на продаж» – людський ресурс, а також природні копалини та земля.

3.   «Гетьманом» над українцями поставили б людину іншої національності,  для якої власні інтереси та інтереси чужої імперії були би вищими за потреби українського народу.

4.    Усі висловлювання на захист українців, як корінної нації держави, сприймались би як національний шовінізм та расизм.

5.    Національна валюта була би тісно прив’язана до імперської та коливалась би синхронно з нею.

6.    У школах не вивчали би історії власного народу,  зате історія імперії викладалась би у повному обсязі.

7.    Рідна мова українців перетворилась би у вимираючу, а панувала би на телебаченні, в пресі та в інтернеті  мова імперії.

8.    Народу, як розвага, пропонувались би ТБ програми, котрі прославляли би імперію, мову імперії, дії влади імперії не зважаючи на відчутне зубожіння народу.

9.   На різноманітних конкурсах (спортивних, пісенних, наукових) українців представляли би представники інших народностей.

10.   Імперія негативно відносилась би до українців, котрі намагались би зайнятись комерцією (невеликим бізнесом), поширюючи думку про те, що українець – «лінтяй», котрий може працювати лише на заводі і лише під наглядом.

11.   Головним алкогольним напоєм стало б пиво (або горілка – шнапс), ціна якого була би низькою, що неминуче вело б до «споювання» нації.

12.   На територію України був би вільний доступ людям інших народностей, переселення яких сюди вітала б імперія, щоб зменшити питому вагу українців.

13.   Вибори в Україні були би сфальсифіковані, а там  де фальсифікувати не вдалось, то суд визнавав їх недійсними.

14.  Суд, як вершитель правосуддя, завжди виносив би виправдальні вироки представникам імперії (мажорам), котрі вбивали чи калічили українців з умислом та по необережності.

15.  Українців заставляли би вболівати за улюблений футбольний клуб Гітлера «Шальке 04», головним спонсором якої був би Газпром.

(А нас хочуть заставити вболівати за "Шахтар", невелика розбіжність).

 

P.S. 15 пунктів не межа, можна продовжувати.

Проте основний висновок напрошується: Чи не жалко справжніх ветеранів, а не карателів НКВД, які прагнули дати нам світле майбутнє, а ми перетворили країну в казна-що?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.