10 заповідей спокою Івана Павла ІІ

01 листопада 2011, 17:10
Власник сторінки
батяр
0
764

Хоча розмова про релігію є ознакою поганого тону, але людські цінності - вічні!

10 заповідей спокою Івана Павла ІІ     

1. Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі        життєві проблеми.
2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.
3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.
4. Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.
5. Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілові, так добра книжка потрібна для духовного життя.
6.Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу.
7. Саме сьогодні зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього.
8. Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не буду поспішати і буду рішучим.
9. Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть коли б обставини схиляли мене до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.
10. Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.


"Santo subito!" 
"Святий негайно!"
У неділю, 1 травня 2011року, Папу Івана Павла II оголосили блаженним.  Церемонія беатифікації відбулася у Ватикані на площі Святого Петра, в присутності сотень тисяч прочан з усього світу. Очолював церемонію папа Бенедикт XVI. Відтепер, 22 жовтня оголошено офіційним католицьким церковним святом - Днем блаженного Кароля Войтили.Реакція: 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.