«Нафтогаз» уклав договір на купівлю газу в Німеччині

11 мая 2012, 07:31
Владелец страницы
інженер (Dipl.-Ing.)
0
467

Угода створює юридичні підстави для можливого ​​постачання природного газу компанії з боку RWEST і, разом з тим, не містить зобов’язань сторін з обов’язкового здійснення купівлі або продажу енергоресу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» і RWE Supply & Trading GmbH (RWEST, Німеччина) у травні 2012 року уклали рамкову угоду про купівлю-продаж природного газу, повідомляє прес-служба НАК.

«Зазначена угода створює юридичні підстави для можливого постачання природного газу компанії з боку RWEST і, разом з тим, не містить зобов’язань сторін щодо обов’язкового здійснення купівлі або продажу енергоресурсу», — йдеться у повідомленні «Нафтогазу».

Ціни, обсяги постачань, а також зобов’язання сторін щодо постачання природного газу будуть визначатися окремими контрактами після їх узгодження і підписання обома компаніями.

dt.ua

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: газ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.