Залізна завіса. Remake (Частина 1)

21 мая 2012, 16:44
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
437

В цій історії імена героям будуть дані не відпочатку, а наостанок.

Ми познайомилися з нею на економічному факультеті через мого молодшого двоюрідного брата, до слова, переселеного з Києва в Москву, проте чомусь вважавшого себе росіянином. Він там вивчав філологію та військову справу. Вона якраз шукала напарника, аби разом готуватися до екзамену «Економіка. Частина I». Позаяк вона все життя мешкала в Брюсселі, на відміну від мене, туди приїжджого, у неї була змога займатися у великій просторій квартирі її батьків. Хоча в душі я ненавидів економіку, вона чомусь казала, що я буду видатним економістом.

 Щоранку я проходив повз її була блискучу автівку, білосніжний «Мерседес» відтюнінгований у брабусівському ательє, тоді я знаходив десь поруч якнайважчу каменюку - її так кортіло кинути у «мерс», який фальшиво відбивав сльозливу вуаль сонячних променів, одначе клав її в кишеню, відчуваючи себе слабаком.

 Я не брав з собою ані зошитів, ані ручок, ані підручників, адже у неї було все приладдя, аби займатися тією клятою економікою. Каменюку я тримав у руці, щоб вона з шумом пробудження впала, якщо раптом я задрімаю. Ми вивчали всю оту херню протягом всіх днів тижня, крім неділі. Але щонеділі вона вдосконалювала свої знання з екоміки сама, зрештою, я став відставати від неї. Тим не менше, вона робилам вигляд, що ми на одному рівні, себто дурила мене. В її хитрих очах голодної лисиці було написано: «Наздоганяй мене. Вчи сам. Не відставай». Вголос вона того не казала, а її очі казали: «Кожен хробак має сам проїдати собі дорогу».

 У вересні прийшов час здавати іспит. Ми домовились зустрітися й піти на екзамен разом. Вочевидь, вона хвилювалася, коли я не з’явився ні на зустріч, ні на іспит.

 Невдовзі ми якось випадково зустрілись у фойє університету. І з поглядом, від якого розбиваються дзеркала, вона, як не дивно, запропонувала мені разом з нею готуватися до іспиту «Економіка. Частина II». Ми знову навчалися, їли незвичну для мене європейську їжу, знову я відставав, знову домовилися про зустріч напередодні екзамену. Проте я не прийшов...

 

Продовження:  Залізна завіса. Remake (Частина 2)

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Брюссель,Мерседес,РПЛ,ЄС,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,економіка,Європа,іспити,залізна завіса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.