Ющенко йде на вибори

30 мая 2012, 15:12
Владелец страницы
інженер (Dipl.-Ing.)
0
487

Ющенко йде на вибори

Через тиждень «Наша Україна» може перебувати у дещо іншому статусі. «НУ», УНП і КУН («Українська платформа – Собор» раніше вийшла з переговорів) начебто вже на фінішній прямій злиття в єдину партію під умовною назвою«Українська правиця». Причому, оскільки рахунки «Нашої України» заблоковані, об’єднання, швидше за все, відбуватиметься на базі УНП.

Саме цією бригадою Віктор Андрійович і збирається йти на вибори, причому цілком серйозно вірить в її перспективи.

Зокрема, з чуток, цей проект готовий підтримати фінансово російсько-український бізнесмен Вадим Новінський, який був помічений в штабі Ющенка на президентських виборах, коли у тоды ще дыючого президента не було жодних шансів їх виграти. А Новінський зараз – найближчий бізнес-партнер Ріната Ахметова. Причому навряд чи Віктор Янукович буде серйозно ревнувати найбільшого українського олігарха до підтримки свого головного конкурента на виборах-2004. З того часу українське політичне поле змінилося до невпізнання.

postup.brama.com

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Ющенко,Наша Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.