Українське ЄВРО по-рускі

8 июня 2012, 16:15
журналіст
0
547

"Наше Євро" - 1:3 на користь російської

Перед матчем-відкриттям Чемпіонату Європи з футболу ввімкнув "Наше ЄВРО" на Першому Національному. Виникло враження, що передача зкалькована з  "Про футбол" на "2+2". Одначе там україномовними є як ведучий - Ігор Циганик, так і його помічниця Олександра Лобода. А от на державному каналі україномовний лише ведучий.

Що, на НТКУ не змогли підшукати журналістку, яка володіє українською? На Першому Національному ніким замінити відсторонену від ефру та побиту Наталію Розинську? Та краще б вона сиділа із підбитим оком в кадрі, ніж оця російськомовна лялька.

Зрештою, синці та ссадни на обличчі можна було б загримувати і постраждала виглядала б як новенька, а ефір вела б рідною мовою українців, що в неї завжди добре виходить.

В результаті ж в студії російською гаварят троє - ведуча і двоє запрошених гостей, а українською мовить лише один. Тобто рахунок 1:3 на користь окупаційної. Чи це так на Першому Національному зробили навмисно - сказати б на зустріч українофобському мовному закону Колесніченка-Ківалова?   

І така дискримінація української мови в ефірі відбувається ще до прийняття законопроекту. Не важко уявити, що буде після його затвердження. Українська взагалі щезне з ефіру. І в першу чергу - з державного.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.