Азаров як дзеркало української мови.

4 июля 2012, 18:09
громадянин
0
412

Звичайно, криве дзеркало.

Тільки - що пресслужба кабміну розповсюдила заяву Азарова. Він звинувачує опозицію в тому, що вона заперечує права російськомовного населення. Цікаво, пан Азаров коли-небудь думає, перш ніж щось говорити? Скільки років він сам прожив на Україні і на якій мові при цьому розмовляв? Як так його гнобили, що він при своїх (не тільки мовних) більш ніж скромних  талантах став прем*єр - міністром?
 21 рік в незалежній Україні люди прожили спокійно, ніхто не скаржився на мовні умови. І тут прийшла банда шлеперів, ограбила країну, а щоб відволікти народ від праведного гніву, вкинула штучне мовне питання. І роздуває його штатними провокаторами і тролями. Які разом з Азаровим кричать: опозиція рве країну мовним питанням. По злодійському принципу: злдій найдужче кричить " держи вора".
 Думаю, що все-таки наш народ незалежно від мови спілкування зрозуміє справжню ціну провокацій регіоналів і дасть їм достойну оцінку на близьких виборах.
 Ганьба політичним банкротам, що пробують свою злодійкуватість і політичну імпотенцію маскувати небезпечними іграми з основами державності.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.