"Беркут" потрібно розпустити і зліквідувати як злочинну організацію

5 июля 2012, 08:34
журналіст
0
474

Як СС, як ГЕСТАПО. Він має бути заборонений як нацистська і комуністична символіки в Європі, а його співробітники - притягнуті до кримінальної відповідальності незалежно від звань та посад.

Така пропозиція обгрунтована регулярною участю "Беркуту" в придушені демократії, розгоні мирних зібрань, переслідуванні інакомислячих. Апогеєм злочинної, антиукраїнської та антидержвавної діяльності організації стали намгання приборкати акцію протесту на захист української мови під Українським Домом.

Зрозуміло, що "Беркут" тут діє не сам по собі, і все це відбувається через те, що в країні влада така, починаючи з президента, але співробітники міліції чудово в курсі, що мають право не виконувати завідомо злочинних наказів. Отже, якщо мають хоч трішечки мізків і бодай крпалину совісті, то повинні чітко орієнтуватися, для чого і проти кого їх використовують.

І якщо їм ніде ані трохи "не свербить", то вони заслуговують на те, аби відповідати особисто за всією суворістю Закону. Кожен мєнт, який відзначився в протиправних акціях з придушення свободи, демократії, а також цинічному акті зневаги до української мови, має бути притягнутий до кримінальної відповідальності. Щонайменше - звільнений з органів. Назавжди. Без права на реабілітацію. За протиправну діяльність. За злочини перед народом і державою.

"Беркут" як символ терору, організованого владою бандюковичів проти українських громадян, має бути зліквідований як структурний підрозділ. Замість розформованого "Беркуту" належить створити інший спецпідрозділ - із новою назвою, а головне - новими співробітниками. МВС аж пищить, як потребує люстрації. Тож її потрібно розпочати з "Беркуту".

Кати України і українців мають понести заслужене покарання. Бузувірам, чиї чоботи топталися по національних прапорах, не має бути місця в правоохороних органах. За визначенням. Бандитам у погонах - тюрми!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.