Проти захисників мови під Укрдомом МВС застосовує тактику заградзагонів НКВД

16 июля 2012, 07:50
журналіст
0
409

Кажемо мвс, розуміємо нквд

Тротуар перед Українським Домом, де триває акція захисників української мови, в порушення правил паркування, загороджений легковими автомобілями. Вони стоять пусті. Час від часу міліціонери у формі та в цивільному, сідаючи за кермо, відганяють одні машини, а на їх місце ставлять інші.

Це унеможливлює під'їзд безпосередньо до місця протесту карет швидкої допомоги, а також автівок зі звукопідсилюючою апаратурою та іншими потрібними для проведення акції речами, як от сонцезахисними парасолями.


Мені це дуже нагадує використовану нквд під час організації Голодоморів тактику загорождувальних загонів нквд. Неосталінізм в дії.
 
Окрім історичних паралелей, а також претензій морально-етичного характеру, наявний автопарк викликає й низку інших запитань.

Приміром, якщо ці автомобілі належать МВС, а такий висновок можна зробити на підставі того, як вільно ними розпоряджаються співробітники міністерства, то для яких цілей вони були закуплені? Якщо їх так легко можна задіяти для цілодобового простою, то чи не є вони зайвими у відомстві? Скільки коштувало державному бюджету придбання таких іграшок? Чи не було б доречним продати їх, а на виручені гроші здійснити благодійні акції з придбання ліків для хворих чи надання іншої соціальної допомоги тим, хто її потребує?
 
Тим часом на прилеглій до Укрдому території чергують автозаки. Від протестувальників надходять повідомлення про дрібні провокації з боку невідомих осіб та не реагування на ці дії правобандоохоронців.
 
Активісти звертаються до українців із закликом "до усіх, кому небайдужа доля української мови приїхати у Київ під Український дім і долучитися до акції протесту".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.