Одеські підприємці пішли контрнаступом на «Привозівських» рейдерів.

22 июля 2012, 10:02
0
399

Одеса знову потерпає від рейдерських захоплень.

                 Сьогодні об 11.00 близько сотні підприємців з різних ринків Одеси зберуться разом , щоб звільнити свої робочі місця на ринку «Привоз» , котрі були незаконно захоплені рейдерами в ніч з 20 на 21 липня 2012р.

                 Торговці заявляють, що ділки, котрі захопили ринок «Привоз» не мають жодних документів на цей базар та діють лише на підставі довіреності, виданої їм черговим новим власником ринку. Правоохоронні органи та місцева влада досі не відреагували на цей шокуючий прояв рейдерської атаки та не зробили жодного кроку, щоб допомогти підприємцям повернути свої торгові місця.

                Як повідомила голова Одеського осередку ВК «Наступ» Н. Шарапова «Рейдери встановили нові замки на контейнери з товаром, котрі належать підприємцям та вимагають сплатити їм данину - тримісячну оренду в сумі 4 500 дол. У разі відмови платити -погрожують знищити товар підприємців.»

              Зі свого боку підприємці вирішили будь-що повернути собі свій заробіток та прогнати рейдерів, навіть якщо для цього необхідно буде застосувати фізичну силу.

               Зокрема Н. Шарапова наголосила «Ми даємо владі час до 18.00, щоб звільнити ринок від бандитів і іншому разі - винними в усіх можливих наслідках від неминучого протистояння рейдерам будуть мер та губернатор Одеси.»  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.