Для Партії регіонів найбільша проблема не виграти, а легітимізувати вибори

24 июля 2012, 09:15
Владелец страницы
Политолог, експерт
0
482

Наразі зусилля чинної влади спрямована не лише на забезпечення перемоги на осінніх парламентських виборах, але й, передусім, на забезпечення легітимності виборів.

В розрізі наявності значних власних бізнес-інтересів, майна і статків в країнах ЄС та в США, та з урахуванням проголошеної цілі на євроінтеграцію, нинішня українська влада зацікавлена максимально легітимізувати парламентські вибори, та створити «гарну картинку» на Заході. В іншому випадку дії влади стосовно опозиційних рухів та течій, ЗМІ були б набагато жорсткіші – благо «білоруський» та «російський» приклади під боком. Натомість, ми бачимо постійні вояжі провідних регіоналів в західні країни, «ініціативи» щодо забезпечення відеозйомки на виборчих дільницях, запрошення максимальної кількості організацій та міжнародних спостерігачів. Варто очікувати ще цілого «фонтану» ініціатив щодо «забезпечення чесності і прозорості виборів.

         У Партії регіонів наразі дилема  - можна «виграти» вибори, які не будуть визнані в ЄС та США, і, таким чином, «програти» владу, оскільки в Україні, на відміну від РФ чи Білорусі, не можливо утриматися у владі в ситуації міжнародної ізоляції.

         Саме можливі шляхи забезпечення легітимності виборів в очах міжнародної спільноти наразі найбільше турбують верхівку ПР. І для цього може бути навіть «віддано» певну частину голосів не радикальній опозиції. В ПР чітко розуміють, що при нинішньому розкладі сил вибори  - це вистава, за лаштунками якої -  під час формування коаліції – будуть відбуватися реальні процеси розподілу влади.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Партия регинов,легітимність,ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.