В момент коли влада "кришує" злочинців - свободівці захищають свою громаду

25 июля 2012, 20:17
Політик, законотворець.
0
446
В момент коли влада  кришує  злочинців - свободівці захищають свою громаду

Телефоні дзвінки у вихідний день до борщівських активістів, які виступили на захист своїх прав стали підставою втроучання депутатів-націоналісті...

23 липня 2012 року я і депутат Тернопільської обласної ради Іван Друзь зустрілися з жителями с. Борщівка Лановецького району. Причиною зустрічі стали телефоні дзвінки у вихідний день до борщівських активістів, які виступили на захист своїх прав та поставили підписи під зверненням з вимогою недопущення будівництва каналу та гідроспоруд. До жителів телефонували і запрошували до сільської ради на 11:00 23 липня для зустрічі з працівником служби у боротьбі з економічною злочинністю МВС.

22 липня до сільського голови зателефонував оперуповноважений служби у боротьбі з економічною злочинністю з вимогою зібрати для подачі свідчень осіб, які поставили підписи під зверненням громади с. Борщівка до депутата Тернопільської обласної ради Івана Друзя. Це була вимога "генерала з області", як пояснив сільському голові працівник МВС. 

Незрозуміло, чому звернення депутата Тернопільської обласної ради мали розглядати в сільраді і чому туди запрошували тільки осіб, які поставили підписи під зверненням. Однак слід зазначити, що працівник МВС на зустріч так і не приїхав.


Довідка: Мешканці села Борщівка Лановецького району звернулися до депутата Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Івана Друзя щодо законности зведення каналу і гідроспоруд, які почали будувати біля верхнього і нижнього ставів с. Борщівка, оскільки будівництво цих об'єктів порушить екологію населеного пункту та може призвести до екологічної катастрофи (підтоплення пасовищ і полів, підняття рівня поверхневих вод, а отже, зміни рівня підземних вод).

Депутат Тернопільської обласної ради Іван Друзь спрямував звернення начальникові управління внутрішніх справ України в Тернопільській области, начальникові Тернопільського обласного управління водних ресурсів, прокурору Тернопільської міжрайонної природоохоронної прокуратури Тернопільської области, начальникові Державної екологічної інспекції в Тернопільській області з приводу законности будівництва каналу-рову та споруд, а також наявности відповідної документації на будівництво й документів на оренду нижнього і верхнього ставу Борщівки.

P.S. Наприкінці зустрічі мені стало відомо про те, що підприємець котрий три роки "орендує" став немає договору оренди. Залишається питання: Кому сплачувались гроші за використання селищного водного ресурсу?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.