Сьогодні списку ПР ми можемо не дізнатися

30 июля 2012, 11:56
Политолог, експерт
0
557

За день у мене вже більше 10 разів запитали щодо включення чи невключення тих чи інших празвищ в список ПР на виборах. Один з журналістів, знаючи що я запрошений на зїзд ПР, навіть обіцяв дзвонити ...

"кожних 5 хвилин" дізнаватися нову інформацію.
Проте, не здивуюся якщо делегати зїзду сьогодні не побачать виборчого списку, а тим паче "святая святих" - роскладки по мажоритарним округам. Тим паче такий прецендент уже був -  в 2007 році. Тоді затверджуючи списки на зїзді більшість делегатів й депутатів не знали, за що вони голосують - список був тільки у руках Президії. Сміливих поставити пряме запитання - а що ж затверджуємо? - тоді не знайшлося.
Хоча з огляду на закриття позачергової сесії, "вирішеність" усіх парламентскьих питань можливо й буде прийнятте рішення не "ховати шило у мішку".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.