Луганчанин хоче зламати стереотипи: йде на вибори по Львівщині

9 августа 2012, 07:17
історик, юрист
0
327

Стало відомо, що луганський націоналіст, лідер ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов йде на вибори в Раду по Львівській області. В ексклюзивному коментарі кореспонденту Полеміки політик розповів про прич
Стало відомо, що луганський націоналіст, лідер ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов йде на вибори в Раду по Львівській області. В ексклюзивному коментарі кореспонденту Полеміки політик розповів про причини такого рішення.

"Причин декілька - по-перше, ми не знайшли підтримки на Луганщині від Об'єднаної опозиції. Ми виходили на них, пропонували дати нам третину мажоритарних округів, однак наша ініціатива не була підтримана", - розповів Снєгирьов.

За його словами, другою причиною стало бажання "зламати стереотипи голосування".

"В українських виборців є певний стереотип - голосувати не за того, хто кращий, а за того, хто" свій ", хто родом з цього краю. Ми хочемо зламати цей стереотип і привчити людей" голосувати головою ". Колись" Свобода "проголосила гасло про те, що "бандерівська армія повинна перейти Дніпро". Це гасло дике і не розумне , адже воно ставить під сумнів статус цієї політсили - або за Дніпром їх немає взагалі, і тоді вони не можуть називатися "всеукраїнським об'єднанням", або ті осередки "Свободи ", які знаходяться за Дніпром, не поділяють націоналістичних, бандерівських ідей. І в тому, і в тому випадку ця партія визнає себе штучним галицьким проектом. Проте ідея націоналізму, зародилася саме тут, на Слобожанщині, і ми хочемо розповісти правду про ситуацію на Сході Україні. Тут не край русифікованих виборців Партії регіонів, на Сході живуть українці, які вірять в українську ідею і борються за неї. Бандерівські армії повинні перейти Дніпро у зворотному напрямку, зі Сходу на Захід ", - заявив Снєгирьов.

І третьою причиною стало бажання "Правої справи" витіснити "Свободу" з її споконвічних округів: "" Свобода "витіснена з усіх регіонів і загнана в єдиний регіон України - Львівщину. У Тернопілі, Івано-Франківську, Києві йдуть на вибір три мажоритарника від нашої партії, а я йду по "рідному" округу "Свободи". Погодьтеся, мене б не зрозуміли, якби я кинув людей під танк, а сам відсидівся на Луганщині ", - вважає націоналіст.

Також Дмитро Снєгирьов повідомив, що по Луганській області представники "Правої Справи" не йдуть, і вони будуть підтримувати кандидата від Об'єднаної опозиції Олега Перетяку.

Снєгирьов йде на вибори по 118 виборчому округу (Личаківський район м. Львова).
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.