Піар Ющенка на «мовних кісточках».

9 августа 2012, 12:32
0
355

Як проблему двомов'я використовують для особистого піару.

              З наближенням виборів з «політичних кущів» все частіше виходять так звані старі-нові політики. Вийнятком в цьому плані не став навіть пан Ющенко, котрий , називаючи себе щирим патріотом, здавалося б мав би першим стояти під «Українським домом» та «грудьми захищати мову», а не відсиджуватись біля вуликів з бджолами. Сумно чути як політик , недавній президент України, підхоплює хвилю брутального політичного піару на руїнах «мовного протесту», як безцеремонно називає людей, котрі боролися за мову «псевдопатріотами», а вияв їхнього спротиву – голодування відносить до «політиканства». 

                Виникає запитання:  а що Ви зробили, пане Президенте, аби сьогодні ми не збирали гнилий врожай із засіяної Вами ниви? Скажіть, на милість, що Ви зробили для того, щоб українська мова сьогодні процвітала, щоб жодний «ригіоналець» і в думці не мав на неї зазіхати?

         ВК «Наступ» заявляє, що «Український дім» - став символом боротьби за мову. І боротьба ця продовжується, сотні людей , простих громадян України, А НЕ ПОЛІТИКІВ, захищають українську мову кожного дня, бо продовжують нею розмовляти, продовжують думати та вчиняти як справжні патріоти країни та не потребують тупого піару на цій темі. Згадайте, пане Президенте, як швидко Ви покинули «Український дім», поставивши лише свій автограф на пам'ять. Ваша висока персона тоді навіть оком не подивилась в бік людей, що голодуючи, демонстрували свій опір антиукраїнському режимові. Натомість заявляти про те, що саме Ющенко виступив ініціатором акцій протесту під «Українським домом» Ви не забарились, знову вдаючись до піару своєї персони.

        ВК «Наступ» заявляє, що «Український дім» - це не провал патріотичних сил, а лише перший крок в боротьбі з режимом Януковича. Ми закликаємо людей в кожному місті, кожному селі, кожному куточку України максимально згуртуватись та продовжити нести один із символів нашої держави – «Український дім». Ми закликаємо гуртуватись та створювати у всіх регіонах країни осередки боротьби за українську мову. Наша нація ніколи, повторюємо, ніколи не продасть мову – зробити це можуть лише політики, котрі знайдуть сотні способів як нагрітися на «мовній темі».

        Звичайно Янукович підпише закон про російську мову, а ще чого чекати від проросійського запроданця? Це логічно. А от чому сьогодні колишній Президент називає своїх людей «псевдопатріотами» -  пояснити важко. Як один із голодуючих за мову, я, Руслан Секела, заявляю : «Підписання мовного закону Президентом засвідчило, що в українців з’явився ще один шанс згуртуватися та дати гідну відсіч загарбникові нашої країни. Нам дали шанс ще раз об’єднатися, щоб разом подолати запроданця та назавжди очистити Україну від "ригіоналівської чуми". 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.