Янукович.RU

23 августа 2012, 08:42
журналіст
0
365

Відкриваючи монумент Незалежності в Харкові, Янукович виступив російською мовою. Він мотивував це тим, що звертається до людей тією мовою, якою говорять на данній території.

Але ж при цьому Віктор Федорович, на жаль, не перестає бути президентом, тобто найвищим за статусом посадовцем держави. А єдина державна мова в Україні, поки що, Слава Богу, українська. А значить і звертатися гарант має виключно державною, в якій би області країни не перебував.

Навіть запровадження російської як регіональної не позбавляє чиновників обов'язку спілкуватися українською. Так що "відмазка" Януковича щодо вибору російської під час оголошення спічу - не аргумент.

Якщо слідувати його логіці (наскільки взагалі про це можна говорити у випадку з "двічі несудимим") - "Я завжди говорю мовою тих людей, які там живуть" -  то в США чи Великій Британії Янукович має виступати англійською, У Німеччині - німецькою, у Франції - французькою, в Іспанії - іспанською і так даліі. Бо ж на цих мовах говорять в тих краях. Та чи під силу це буде такому безнадійному "бао-бабу"?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.