Перед виборами в Грузії проведуть люстрацію

28 августа 2012, 13:48
Владелец страницы
інженер (Dipl.-Ing.)
0
313

Перед виборами в Грузії проведуть люстрацію

Затверджену в травні минулого року парламентом Грузії «Хартію свободи», яка передбачала проведення люстрації та заборону комуністичної символіки, задіють перед виборами в парламент, наміченими на 1 жовтня, передає кореспондент газети ВЗГЛЯД в Тбілісі з посиланням на «Пірвелі».

Хартією вводяться обмеження для колишніх співробітників спецслужб Радянського Союзу, колишніх вищих посадових осіб компартії та комсомолу, а також наказується не допускати використання в громадських місцях фашистської та комуністичної символіки, встановлюється контроль за фінансовими потоками з-за кордону.

Названі особи будуть обмежені в роботі в міністерствах оборони і внутрішніх справ, оперативних підрозділах, вони також не зможуть обіймати посади суддів, керівників вищих навчальних закладів, проректорів, деканів та завідувачів кафедрою. Також для них буде неможливо перебувати в керівництві Громадського телебачення або бути членом, що регулює ради.

Цим особам не забороняється балотуватися в парламент, але ЦВК має оприлюднити дані про їх діяльності в СРСР.

vz.ru

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Грузія,люстрації
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.