На Тернопільщині ОВК розпочали роботу з порушеннями

30 августа 2012, 01:01
Політик, законотворець.
0
340

29 серпня 2012 року на Тернопільщині у м. Збараж окружна виборча комісія у 164 виборчому окрузі намагалася провести перше засідання...

29 серпня 2012 року на Тернопільщині у м. Збараж окружна виборча комісія у 164 виборчому окрузі намагалася провести перше засідання. Проте через відсутність голови ОВК засідання комісії було перенесено на 31 серпня. Загальний склад ОВК у 164 окрузі – 18 осіб, із них були присутні 11. Як кандидат у багатомандатному виборчому окрузі від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" я також був присутній при спробі провести засідання.

Одинадцять членів комісії підписали присягу члена окружної виборчої комісії. Проте я звернувся до кожного члена ОВК із закликом стоячи особисто зачитати присягу. З цією пропозицією погодилися всі, і присягу склали з повагою, кожен член комісії зачитав її вголос.

З дозволу членів ОВК мені дали можливість виступити: «Вибори до Верховної Ради України 2012 року мають у демократичний спосіб усунути режим Януковича від влади. Знаючи те, що серед вас присутні представники різних політичних сил, я наголошую, що в першу чергу ви – українці! Хочу вірити, що з вашою допомогою вибори будуть чесними і прозорими.

Маючи великий досвід контролю за виборчим процесом, застерігаю кожного про кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства. Вашим завданням є контроль за роботою дільничних виборчих комісій, де, як показує практика, відбувається найбільша кількість порушень. Бажаю всім вам сил до роботи, бути відданими Україні і українському народові».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.