Янукович уже почав підготовку до наступних президентських виборів

30 августа 2012, 14:38
Владелец страницы
інженер (Dipl.-Ing.)
0
268

Люди президента хотіли розміщувати "джинсу" у львівській газеті аж до 2016 року

Журналісти газети “Експрес”, найтиражнішої у Західній Україні, оприлюднили факт спроби розміщення на її сторінках “джинси” людьми президента. Газетярам пропонували майже $1 мільйон за те, що вони щотижня піаритимуть соціальні ініціативи президента Віктора Януковича аж до 2016 року.

“На мобiльний номер редактора зателефонував такий собi Назар Мазур i запропонував “Експресу” кругленьку суму – декiлька мiльйонiв гривень. За що? За висвiтленння на сторiнках газети “соцiальних iнiцiатив” Вiктора Януковича протягом найближчих чотирьох рокiв — до 2016 року. Або, iншими словами, за публiкацiю хвалебних статей щотижня”, – повідомляє газета “Експрес”, зазначаючи, що статті мали друкуватися без позначки “реклама”, передбаченої в таких випадках законодавством.

Як появнив Назар Мазур, він працює за дорученням колишнього радника президента Олександра Гурвіча, який ще за губернаторства Януковича в Донецькій області, за його ж словами, накривав Донбас інформаційною парасолькою. При цьому Мазур запевнив, що розміщення “джинси” жодним чином не пов’язане з цьогорічними виборами та Партію регіонів.

Тож журналісти припускають, що Янукович у такий спосіб уже почав підготовку до наступних президентських виборів.

texty.org.ua

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.