"Братки"-репери співають на М1 "за" Януковича

3 сентября 2012, 16:20
журналіст
0
634

Це відбувається у кліпі Нікіта Вішнєв feat "Братка" (в останньому слові наголос на першому "а").

Примітивний сюжет кліпу складається з того, що компанія молодиків придуркувато-бандитського вигляду сидить за столом, грає в карти, курить, бухає, роздивляється і прикладає до своїх облич фотографії з фізіономіями відомих публічних персон, серед яких маячать Кіркоров, Пугачова та низка інших... З'являється в кадрі і фотопортрет Януковича. Один з учасників посиденьок уважно роздивляється "двічі несудимого", а потім... ніжно цілує Віктора Федоровича.

Все це дійство триває на фоні дебілкуватого, як на мене, речитативу, відшукати смисл в якому дуже важко, якщо не сказати неможливо. Може підказка ховається в приспіві: "...Эх, когда наступит брАтка - времена, где все в порядке?". Виходить, що кліп про "братву", яка пов'язує настання очікуваних нею часів з президентством Януковича. Причому це не "веселі яйця", тут і натяку немає ні на яку іронію чи, тим більше, сатиру. Все максимально просто, якщо не сказати тупо.

Цікаво, а чи дозволили б відео до показу, якби замість Віктора Федоровича, там була б фотографія когось з опозиційних лідерів, приміром Юлії Тимошенко чи Юрія Луценка? А якби кліп якимсь дивом і проскочив в ефір, то чи не був би різко знятий як такий, що порушує законодавство?

 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.