"The Fly-ІІІ: Муха в Кабміні". У головній ролі - міністр Юрій Бойко

9 сентября 2012, 07:34
журналіст
0
393

На головну роль ужастика мітять міністра палива й енергетики Юрія Бойка через неабияку зовнішню схожість посадовця з виконавцем головної ролі в першій частині фільму.

Пам'ятаєте фантастичний ужастик "Муха" (1986) з Джеффом Голдблюмом? Актор також відомий українському глядачеві за кінофільмами "Земні дівчата легко доступі", 1988; "Парк Юрського періоду", 1993; "Дев'ять місяців", 1995; "День Незалежності", 1996 та іншими стрічками.

Так от за неперевіреною інформацією, нині між Голлівудом і Кабміном України йдуть перемовини про зйомку третьої частини сіквелу. Цього разу до жанру фільму жахів додадуть елементи політичного трилеру.

На головну роль мітять міністра палива й енергетики Юрія Бойка через неабияку зовнішню схожість посадовця з виконавцем головної ролі в першій частині фільму. Робоча назва стрічки - "Муха в Кабміні" (альтернативний варіант - "Кабмін під мухою").

Подейкують, преважна більшість сцен зніматиметься безпосередньо в будівлі Уряду. Одними з найяскравіших епізодів стануть телепортації Бойка з власного кабінету до кабінету Миколи Азарова і навпаки, полювання "мухи" за співробітниками урядового апарату й сторонніми відвідувачами державної установи, а також кульмінаційна поява Бойка в образі комахи-чудовиська на прес-конференції.

За сюжетом, спочатку свідком жахливих перетворень з енергетичним міністром стає журналіст "жовтого" видання, який, прийшовши на "пресуху", заблукав у стінах урядової будівлі. Мандруючи коридорами, той випадково потрапляє в кабінет Бойка і замість того, аби побачити звичного міністра, знаходить того... спритно повзаючим по стінах та стелі з наочними ознаками загадкових мутацій.

Шокований журналіст повідомляє про це своїх колег, пише сенсаційні замітки у таблоїді і навіть оприлюднює зроблені ним фото, але йому ніхто не вірить, сприймаючи публікації за чергові жовті качки й банальний фотомонтаж.

Незабаром той починає відчувати на собі тиск з боку СБУ та міліції. Співробітника бульварного видання перестають пускати на світські вечірки, йому відмовляють в інтерв'ю відомі публічні особи, а згодом його взагалі звільняють з роботи. Журналіст розуміє, що таємниця суворо охороняється владою. Та одного чудового дня все стає явним.

thumbsm.jpgbojko_urij_dec_2007_3_180x180.jpgDSC_6208.jpg

sm_1206396.jpg200px-JeffGoldblum07TIFF.jpg

Слоган стрічки: "Якщо ви в Кабміні - ...

... мухоБойка не допоможе".

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: викладені в дописі дані потребують додаткової перевірки, а надто - критичного осмислення потенційними глядачами стрічки.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.