ЛЯШКО НАЦЬКОВУЄ ОХОРОНУ НА СВОЇХ ОПОНЕНТІВ.

11 сентября 2012, 16:57
0
394

Кандидат в народні депутати України по 208 виборчому округу Руслан Секела заявляє про погрози з боку охорони Олега Ляшка.


      Сьогодні, 11 вересня, в с. Видлі, що на Чернігівщині, в рамках агітаційної кампанії Руслана Секели  о  9.00 було заплановано зустріч кандидата з мешканцями селища.

     В цей час у Видлях з виборцями вже спілкувався інший кандидат до Верховної Ради - О. Ляшко, опонент Секели, котрий прибув сюди у супроводі шести автівок з охороною.  

    Наприкінці виступу Ляшка активісти ВК «Наступ» почали роздавати виборцям агітаційну газету в підтримку  Р. Секели.  До них одразу підійшла місцева міліція та охоронці Ляшка, котрі силоміць вилучили газети, мотивуючи це тим, що їх тираж є незаконним, а самого Р. Секелу охорона відтіснила від мешканців, позбавивши можливості поспілкуватися з ними.

       Ці факти було знято штатним фотографом ВК «Наступ», якому охорона Ляшка пригрозила зламати ногу, якщо він й надалі продовжуватиме фотографувати.

   Як повідомив Р. Секела «Ляшко написав заяву в міліцію про проведення незаконної  агітацію активістами ВК «Наступ». В результаті, працівники міліції мене протримали більше години, змушуючи писати безглузді пояснення. Коли ж з’ясувалось, що з газетою все добре і мої помічники не порушили закону, роздаючи газету, міліціонери нас відпустили, однак заплановані  зустрічі в селах Горбів та Авдієвка  було зірвано…»

  Та на цьому погрози не закінчилися: приїхавши в с. Ковче, шестеро охоронців Ляшка  разом з працівниками міліції знову безцеремонно  почали відтісняти Р. Секелу  від мешканців селища, з якими в цей час спілкувався Ляшко, внаслідок чого і цю зустріч з мешканцями Ковче Ляшко теж зірвав.

  Коментуючи події, Р. Секела заявив, що напише заяву в ЦВК з проханням виключити  О. Ляшка з виборчих перегонів через грубі порушення під час проведення агітаційної кампанії.

  Зокрема він зазначив «Ляшко веде нечесну гру, мене дивує така кількість охоронців. Невже він так боїться своїх опонентів чи то, можливо, гніву виборців?»

ПРЕС-СЛУЖБА ВК «НАСТУП».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.