Журналістам - тюрми!

19 сентября 2012, 13:22
журналіст
0
252

"Ви будете гарантом свободи слова?" - запитує в Януковича Савік Шустер в заставці кожного свого політичного ток-шоу. "Буду!" - твердо відповідає Віктор Федорович. Чорний гумор, від якого не смішно.

Віктор Федорович мститься за себе, за свою зеківську молодість. Він ніяк не може примиритися з тим, що є люди, котрі на відміну від нього, жодного разу не сиділи. Тому хоче аби тюремну баланду скуштували якомога більше співгромадян.

Розпочав він зі своїх основних політичних конкурентів, продовжив громадськими активістами, а тепер дійшла черга і до нескоримих журналістів. Формальна підстава - наклеп. Янукович хоче запроторити за грати всю Україну, перетворивши її на зону.

Саме такою - обнесеною колючим дротом та з вертухаями на вишках по периметру - бачить країну наш "двічі несудимий" ГОмер. Один барак - для політичної опозиції, другий - для лідерів протестної громадської думки,  третій - для нелояльних до його антиукраїнського режиму кримінальної тиранії журналістів і так далі.

Прийнятий бандитською Верховною Радою в першому читанні законопроект - це черговий прояв  чорного зеківського нутра проФФесора-рецидивіста. ЗЕКА - ГЕТЬ!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.