Лондон - Донбас

25 сентября 2012, 08:20
Політик, законотворець.
0
225
Лондон - Донбас

У Києві відбулась конференція на тему: "Розвиток партнерства для ефективного урядування в Україні"

У Києві відбулась конференція за ініціативою експертів із Британської ради на тему: "Розвиток партнерства для ефективного урядування в Україні". Участь у конференції взяли громадські організації Донецької та Луганської областей. Під час заходу йшлося про вплив громадськості на державні адміністрації через органи самоорганізації населення (ОСН).

Приємною несподіванкою для мене стало запрошення на конференцію, в якій беруть участь громадські організації Донецької та Луганської областей. Тут я знайшов багато однодумців серед представників східного регіону України, котрим я запропонував розробити спільну програму спілкування між молоддю сходу та заходу країни.

У розмові з радником Брянківського міського голови мені стало відомо про те, що міська влада має бажання демонтувати пам'ятник Лєніну, що стоїть у центрі міста на площі перед адміністрацією. Через те, що місцева влада оголосила своє місто містом художників, Лєнін ніяк не вписується в концепцію. Радник міського голови попросила мене вишукати можливість виготовити пам'ятник Тарасові Шевченку, котрий вони хочуть встановили на місці міжнародного терориста.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.