Зміни залежать від нас!

10 октября 2012, 13:48
Керівник Центру військово-правових досліджень, адвокат
0
241

Не будьмо байдужими.

Є три вирази видатних людей, котрі повинні стати кредом життя таких українців, котрі готові і хотять змінити життя у своїй державі, на своїй землі на краще:
1) Україна починається з тебе (В. Чорновіл).

2) Хочеш щось змінити на краще, почни із себе (Махатма Ганді)

3) Не бійтеся (Іван Павло ІІ).

І ще одне просте правило, не потрібно бути байдужим.. відсутність байдужості це імунітет проти того вірусу, який нам сьогодні намагаються нав'язати. Мікроби цього вірусу розповсюджується окремими політиками і діячами, що від нас нічого не залежить, що ми не в силах нічого змінити. Але це не так, бо кожен хто не байдужий, той виробляє по маленькій клітинці того самого імунітету, який так необхідний для одужання всього нашого організму - українського суспільства. Вибори є одним із інструментів спрямованих на досягнення змін і якраз тим способом укріпляти той таки імунітет. Не будьмо байдужими, зміни в нашій державі, в наших руках.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.