Тернопільських студентів закриють на 24 години

11 октября 2012, 06:47
0
523
Тернопільських студентів закриють на 24 години

Тернопіль розпочав досить амбітний задум “Тернопіль – студентська столиця України”. І першим проектом в його рамках буде “Студентська доба”.

Громадські організації “Файне місто”, “АЙСЕК” та міська рада пропонують студентам протягом 24 годин відмовитись від алкоголю, а натомість відвідувати тренінги, нічну екскурсію Тернополем, майстер-класи відомих тернополян (директор телекомпанії TV-4 – Юлія Винокур, начальник управління стратегічного розвитку міста – Юрій Дейнека та ін.), брати участь в інтелектуальних та командних змаганнях в режимі нон-стоп. А “Битва університетів” повинна виявити кращу університетську команду.

Стартуватиме Доба 16 жовтня о 14.00 в Українському домі “Перемога” і завершиться о 14.00 наступного дня – 17 жовтня. Результатом заходу, за словами організаторів, окрім отриманих знань та масу позитивних емоцій, повинні стати конкретні пропозиції від університетських команд для проекту “Тернопіль - студентська столиця України”.

Он-лайн реєстрація http://faynemisto.blogspot.com/p/blog-page_3.html
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Тернопіль,день студента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.