Яків Безбах. Це боротьба з порушеннями виборчого процесу чи політична реклама?

17 октября 2012, 14:05
Владелец страницы
0
329
Яків Безбах. Це боротьба з порушеннями виборчого процесу чи політична реклама?

Політична реклама на рейтингових каналах, чи вдалий проект спрямований проти клонів, парашутистів, технічних кандидатів, недоліків в виборчих комісіях і смішних податкових декларацій.

Враховуючи те скільки було потрачено дорогого ефірного часу, передвиборча компанія Я. Безбаха на кількох всеукраїнських каналах більше схожа на проект спрямований на висвітлення недоліків і порушень виборчого процесу по всій країні. Інакше це нагадує стрільбу з гармати по горобцях, а це зовсім не схоже на власника цих каналів.

Дніпропетровцям видніше за кого голосувати, але цей черговий скандал, якому дали розргорітись вчасно не втрутившись, як і попередні з ТВі і з наклепом є прорахунками виборчої компанії регіоналів, наслідком є ріст рейтингів опозиції. Чесність і легітимність виборів не варті одного депутатського мандату, інколи вигідніше поступитись малим заради великого.

Все це добре, але шкода що наші політики починають боротись з такими явищами лише опинившись в опозиції і лише перед виборами, а якщо після виборів в раді зберуться дійсно нові політики, а не ті хто звик пролазити через дірки з початком роботи в ВР вони будуть мати шанс це довести закривши їх.

Здається що і за цим проектом стоїть ще щось, але це вже інша історія, яка почалась дуже давно.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.