Звідки в ПР такий рейтинг, якщо її спікери постійно програють на ток-шоу

19 октября 2012, 15:08
журналіст
0
312

На центральних українських телеканалах не було ще жодної передачі, де б аудиторія в дискусіях політиків підтримала регіонала, литвинівця чи комуніста. Вони зазнають нищівних поразок.

Натомість, їхні опоненти з опозиції, чи то об'єднаної, чи то "Свободи" або ж УДАРу, завжди здобувають дуже високий рівень підтримки, який не рідко сягає всіх 100 % і супроводжується гучними оплесками. Маються на увазі найрейтинговіші політичні ток-шоу на Першому Національному, "Інтері" та ІCTV.

Провладні актори залишають студії битими, що називається "на щиті". Коли виступають ці "стабіли", рівень їхньої  підтримки аудиторією (до того ж, завжди різною, зібраної з різних регіонів України) часто-густо  перебуває на рівні нульової позначки. Це давно система.

Одначе це чомусь не видно на результатах соцопитувань. Хто б їх не проводив - ПР неодмінно залишається на першому місці. Виходить, дисукусії на телеекранах і політичні рейтинги перебувають у різних вимірах, що не перетинаються. Суспільний настрій в телестудіях - один, а в соцдослідженнях - зовсім інший. Дивно, чому настільки великі розбіжності?

От і сьогодні, я переконаний, у Шустера провладні обов'язково програють опозиціонерам, а на рингу в Кисельова, в анонсованому повторному  поєдинку Яценюка з Тигіпком, перемогу здобуде перший.

У Штатах телевізійні дебати між політичними опонентами завжди супроводжуються коливаннями у виборчих симпатіях. А от у нас - скільки б регіонали і їхні сателіти не були покладені на лопатки, нічого в підсумку суттєво не змінюється.  Шкода. Точно як в тій приказці: "балакали-балакали, сіли та й заплакали".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.