Дядюк против Гереги

19 октября 2012, 21:32
Владелец страницы
Общественный деятель
0
481
Дядюк против Гереги

Сегодня Александр Дядюк посетил офис Галины Гереги,где передал ей,как кандидату в народные депутаты Украины приглашение на открытые дебаты.

Сегодня Александр Дядюк совместно с представителями ГО"Кияни об'єднуємось" и "Столичні гуртожитки" посетил офис Галины Гереги,где передал ей,как кандидату в народные депутаты Украины по 215 округу приглашение на открытые дебаты.

Кандидату у Народні депутати України

по 215 виборчому округу у м. Києві

Секретарю Київської міської ради

Герезі Г. Ф.

 Кандидата у народні депутати України

по 215 виборчому окрузі у м. Києві

Дядюка Олександра Володимировича

м. Київ, вул.. Братиславська, 50, оф.311

Тел.. 0672348280

ЗАПРОШЕННЯ

Шановна Галино Федорівна

Одним із найдієвіших демократичних механізмів, що дозволяють виборцю оцінити як інтелектуальний рівень так і потенціал кандидата – є відкриті дебати кандидатів.

Наразі, всі ми спостерігаємо за дією цього механізму в США та мали можливість спостерігати, як це відбувалося в інших країнах.

Відмова від дебатів з опонентом, в усьому демократичному світі сприймається як слабкість кандидата чи його нещирість з виборцями.

Чесному і відкритому для людей кандидату, немає чого боятися відкритої дискусії, яку матимуть змогу спостерігати його виборці.

Враховуючи вищезазначене, пропоную Вам, провести зі мною, Дядюком Олександром Володимировичем, який також балотується на одному з вами округу відкриті дебати, які я пропоную провести в м. Києві 22 жовтня 2012 року, о 16 год. 00 хв. по вул.. Кибальчича (площа - місце розвороту трамвая № 33), біля ринку «Десна».

Там є достатньо місця і зручна транспортна розв’язка, для того щоб туди могли приїхати наші виборці, які матимуть бажання спостерігати за нашими відкритими дебатами.

Якщо Вас не влаштовує дане місце і час, я готовий вислухати Ваші пропозиції по проведенню наших з Вами дебатів.

19 жовтня 2012 року

Кандидат у народні депутати України

по 215 виборчому округу                                               Дядюк О. В.

Надеемся,что Галина Фёдоровна примет приглашение и в публичных дебатах раскроет избирателям свою программу действий в случае избрания её народным депутатом.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: выборы 2012,дебаты,Герега,Дядюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.