Мера Ніжина засудили на 6 років з конфіскацією майна

9 ноября 2012, 18:05
0
848
Мера Ніжина засудили на 6 років з конфіскацією майна

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс вирок меру Ніжина, який обвинувачувався у вимаганні та отриманні хабара!

9 листопада суддя Новозаводського районного суду міста Чернігова своєю Постановою визнав вину Ніжинського міського голови Михайла Приходька винним у вчинення тяжкого посадового злочину – вимагання та отримання хабара у великому розмірі службовою особою, що займає особливо відповідальне становище. Такі протиправні дії міського голови класифіковані як злочин, за що передбачена кримінальна відповідальність за ст. 368 ч. 3.

У своїй Постанові суд призначив покарання М.В.Приходька у вигляді 6 років позбавлення волі, конфіскації усього майна та заборонив обіймати меру міста керівні посади на три роки. Рідному брату мера Віктору суд призначив покарання у вигляді умовного терміну строком на 4 роки.

Дана кримінальна справа розглядалася судом майже два роки і була порушена заступником Генерального прокурора України Р.Кузьміним у грудні 2008 року.

Попри вмотивоване рішення суду міський голова й надалі не визнає своєї вини, посилаючись на замовний характер даної кримінальної справи і звинуватив у змові «генпрокуратуру та купку місцевих депутатів» по усуненні його від керівництва містом.

Натомість представник державного обвинувачення Віктор Євхименко висловив свою думку про те, що позитивним є факт доведення вини обвинувачених судом першої інстанції.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.