Самоорганізація населення, як поштовх до змін

10 ноября 2012, 09:37
Керівник Центру військово-правових досліджень, адвокат
0
519

Разом ми здатні творити зміни на краще!

Ось уже близько року, окрім своєї професійної дяльності, я займаюсь громадською роботою у своєму ридному Святошинському районі міста Києва, яка спрямована на те, що стараюсь змусити районну і міську владу робити те, що вони повинні робити в галузі житлово-комунального господарства. Спілкуючись з дюдьми, найбільше нарікань викликає саме ця галузь, адже мешканців дуже цікавить питання, чому сплачуючи щомісяця кошти на утримання будинків і прибудинкової території результату не видно.

У зв'язку з цим наведу такий приклад. У будинку, де мешкаю я,  вже багато років не проводилось жодного ремонту. Тому я звернувся до районної адміністрації, а також до КМДА, з проханням пояснити куди ідуть кошти сплачені мешканцями і відповідно провести ремонтні роботи. Як ви вже здогадались відповідь була фактично нульова, відписка про відсутність коштів.

Але, коли ми з іншими сусідами зібрали 100 підписів в підтримку аналогічного звернення, реакція була інша. Принаймні прийшла комісія, яка намітила фронт робіт і потихеньку справа зрушила з мертвої точки. А все тому, що було 100 підписів, сто організованих людей об'єднаних однією метою.

Це лише один приклад із кількох, коли громада може вимагати і добиватись змін і змушувати чиновників робити бодай  щось. Нехай це будуть невеликі зрушення, але головне не зупинятись і йти далі. Якщо у кожному кварталі, у кожному будинку буде по кілька таких людей, то я впевнений, що влада зверне на це увагу.

Ососбисто я вважаю, що саме ось з таких конкретних прикладів і почнуться зміни на краще.

І я пишаюся Святошинцями за небайдужість і справу яку ми робимо разом. Переконаний, що таких людей є багато в кожному районі Києва як і в інших українських містах.

Разом ми здатні творити зміни на краще!          

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.