Коаліція Учасників Помаранчевої Революції закликає всіх вийти на Майдан

20 ноября 2012, 14:32
полІтолог
0
384
Коаліція Учасників Помаранчевої Революції закликає всіх вийти на Майдан

Коаліція Учасників Помаранчевої Революції закликає всіх вийти на Майдан у четвер 22 листопада о 18.00 для відзначення 8-ї річниці Помаранчевої Революції

Коаліція Учасників Помаранчевої Революції закликає всіх вийти на Майдан для відзначення 8-ї річниці Помаранчевої Революції

Як повідомила прес-служба Коаліції, у четвер 22 листопада о 18.00 розпочнеться офіційне відзначення 8-ї річниці Помаранчевої Революції, 2-ї річниці Податкового Майдану і перших роковин втраченого нами Дня Свободи.

- Це не буде святкування, - говорить голова правління ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції” Сергій Мельниченко, - а жорсткий мітинг, як і торік, оскільки за авторитарного режиму святкування було би подібним до весільних танців на похоронах. Нам поки що рано святкувати.

Нагадаємо, у 2010 році відзначення 6-ї річниці Помаранчевої Революції обернулося Податковим Майданом, а проведення такого ж самого мирного мітингу торік — призвело до масових сутичок з міліцією.

У 2004 році 22 листопада сотні тисяч людей, обурених фальсифікаціями під час президентських виборів, вийшли на головну площу країни задля відстоювання свого права на вибір. Ця акція увійшла в історію України під назвою Помаранчева Революція.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.