Захистити озеро Радунка та мешканців прилеглих мікрорайонів!

2 декабря 2012, 18:35
Владелец страницы
Депутат Київської міської ради. Економіст
0
242

Мешканці Дніпровського району вже понад пів року схвильовані загрозою повного знищення озера Райдуга.

До такого трагічного наслідку може призвести заплановане будівництво двох автомобільних мостів, в тому числі і Подільського, через озеро з виїздами на вулиці Стальського та Микитенка. Про намір такого будівництва та вже розпочатої до нього підготовки, повідомила київська влада наприкінці червня.

До мене звернулись від імені мешканців масиву «Райдужний» та «Воскресенка» члени громадської організації «Воскресенська Слобода», які стали на захист озера. Загроза для Райдуги та для екологічного стану в Дніпровському районі - очевидна. Особисто разом з дніпровчанами вже давно б’ю на сполох та намагаюсь привернути увагу київської влади до проблеми забруднення озера Райдуга. А будівництво двох автомобільних мостів остаточно знищить озеро. Безпосередньо як депутат Київради, я неодноразово зверталась до Голови КМДА з проханням втрутитися в ситуацію, ініціюю разом з громадою щорічні суботники по прибиранню території навколо озера. На початку жовтня мною поданий оперативний депутатський запит до Голови КМДА Олександра Попова з вимогою терміново втрутитися в ситуацію та знайти альтернативи такому будівництву. А вони існують. Наприклад, побудова дороги з виходом на вулицю Братиславську через вулицю Алішера Навої.

Окрім екологічної катастрофи, є ще й інша сторона проблеми. Мешканці будинків, прилеглих до вулиць Стальського та Микитенка, вже зараз занепокоєні тим, що після побудови двох автомобільних мостів через озеро Райдуга, транспортний потік, який сягне лише за приблизними розрахунками 80 тисяч автомобілів на добу, буде направлений на їхні вулиці, які за призначення є саме «вулицями», а не автобанами, магістралями чи трасами. ЧИ ВИТРИМАЄ КОНСТРУКТИВ ЗАСТАРІЛОГО ЖИТЛОВОГО МАСИВУ МОЖЛИВІ У МАЙБУТНЬОМУ ТАКОГО НАВАНТАЖЕННЯ ВІД АВТОТРАНСОПОРТУ?

У свою чергу, замовник будівництва – Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд не збирається заключати договори з мешканцями прилеглих до траси будинків, що було б хоч якоюсь гарантією їх безпеки.

Всі ці жорсткі запитання я поставила у запиті до Голови КМДА Попову О.П. Якщо чіткої відповіді та реакції не послідує, буду піднімати це питання на сесії Київради. Я зроблю все що в моїй компетенції, щоб завадити знищенню перлини Дніпровського району – озера Райдуга та не допустити виникнення загрози руйнування житла мешканців прилеглих  до будівництва вулиць.  Закликаю також приєднатися до цього руху і всіх небайдужих мешканців Дніпровського району!

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Олена Овраменко,Депутат Київради Овраменко,Київські водойми,зони відпочинку,озеро Радунка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.