Відповідь Михайла Приходька на звернення Анатолія Походні

6 декабря 2012, 19:02
0
581
Відповідь Михайла Приходька на звернення Анатолія Походні

Апеляційни суд міста Києва визнав незаконними три розпорядження ніжинського міського голови та поновив А. Походню на роботі, проте мер Михайло Приходько продовжує уникати виконання рішення суду

Як вже повідомлялося, 27 листопада цього року апеляційний суд міста Києва, визнав розпорядження міського голови про звільнення Анатолія Походні «про звільнення з посади» керівника комунального ринку незаконним та поновив останнього на роботі з приписом «негайно».  Відразу після цього, особисто А.Походня звернувся до мера з відкритим листом, в якому закликав міського голову дотримуватись законності у прийнятті подальших рішень відносно виконання рішення суду.

 Відео сайту " Уездные новости

У відповідь Анатолій отримав чергове розпорядження міського голови законність якого теж знаходиться під великим питанням. З тексту розпорядження виходить, що міський голова Михайло Приходько виконав рішення суду, поновив Походню на роботі та відразу звільнив його, як кажуть, задніми числами.  

Це в черговий раз підтверджує особисту зацікавленість міського голови Приходька у звільненні Анатолія Походні. Зрозуміло, що на тлі того, як комунальний ринок та його дочірнє підприємство щомісячно продовжує нарощувати заборгованість з обов’язкових платежів, поява там керівника який досконало знає всі схеми руху коштів, Приходьку в край не вигідне. Мер і ринок завжди були, як кажуть, братами близнюками.

Депутати Ніжинської міської ради вже пів року відкрито говорять про зухвале розкрадання грошових коштів, яке зараз відбувається на комунальному ринку Ніжина. Нагадаємо, що саме Михайло Приходько при звільнені Походні в серпні минулого року особисто неодноразово наголошував на тому, що роль ринку в бюджеті міста стала ніякою. Проте цікавий той факт, що за останній рік з прибутку комунального ринку до місцевого бюджету не надійшло не копійки.  Платежі за торгівельні місця на зазначених ринках постійно зростають і підприємці, скаржаться на те, що в умовах коли, торгівля знаходиться на низькому рівні, то грошей ледь вистачає, щоб оплачувати послуги лише самого ринку, а ще потрібно годувати сім’ю.

Очевидно, що міського голову та його безпосереднього підлеглого жителя смт. Бородянки Київської області це не дуже турбує і взагалі не цікавить.

Сам Анатолій Походня впевнений, що за фактом його незаконного звільнення,  проти мера буде порушена ще одна кримінальна справа. За його словами, правоохоронні органи, до яких він звернувся, дадуть оцінку його незаконному звільненню та останньому розпорядженню мера Приходька.

Бувший керівник комунального підприємства переконаний, про що і неодноразово заявляв тому, що мер звільнив його з метою тиску як на учасника кримінальної справи, порушеної проти Приходька за отримання хабара.  Власне апеляційний суд міста Києва, визнавши таке звільнення незаконним, підтвердив цю версію.

Тепер є очевидним той факт, що М.В. Приходько давно нехтує не тільки моральними принципами а й законними вимогами.    

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.