Ні – Митному союзу!

16 декабря 2012, 19:48
Общественный деятель
0
250

Сьогодні не можна бути осторонь, сьогодні настав час рішучого вибору: або ми йдемо в Європу, або йдемо назад, в майбутній нео-СРСР.

Друзі! Українці!

Майбутнє України як незалежної держави опинилось під загрозою. Правлячим режимом заплановане підписання договору про Митний союз з Росією. Детальніше: http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/14/6979762/

Харківські угоди, закон Ківалова-Колесніченка "Про мови в Україні", протягування закону про референдум, зміст останнього послання президента, у якому наголошується на приєднанні до правил Митного союзу – все це ланки одного ланцюга, ланцюга, який веде до втрати незалежності України.


Тому ми звертаємось до всіх, кому не байдужа Україна, кому не байдуже майбутнє наших дітей. Ми звертаємось до тих, кому не байдужі базові європейські цінності - права людини, демократія, верховенство права. Сьогодні не можна бути осторонь, сьогодні настав час рішучого вибору: або ми йдемо в Європу, або йдемо назад, в майбутній нео-СРСР.

Ні – Митному союзу! Ні – зраді інтересів України!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.