Безвластя чи кінець світу?

22 декабря 2012, 20:38
громадянин
0
250
Безвластя чи кінець світу?

За 11 днів до нового року, аккурат під розрекламовану дату кінця світу, Україна лишилась без влади.

Спочатку була Рада. Потішивши виборців еффектним бойовим гопаком в залі ВР, пропрезидентські разом з "непримиримою опозицією" швиденько і тихенько поділили комітети і посади. Потім закрили пряму трансляцію!(?) І пропрацювавши заледве 4 дні, проголосували собі канікули. Тобто усунулись від вирішення будь-яких народних справ.
 Все це на тлі відставленого уряду, велика частина якого вже отримела мандати і посади в Раді.  Тобто уряду теж нема.
 Ну і славний гарант. Після бліц-турніру до Москви, через блискавичність якого ніхто Януковича в Москві не помітив, він за прикладом депутатів відмінив пресконференцію, забив на справи і поїхав святкувати кінець світу по календарю майя в спеціально збудованому бункері-ресторані (кодова назва "Бесідка") на території резиденції Синєгір*я.
 То може нам разом з моральними авторитетами нації звернуться до НАТО, щоб захистило покинуту всіми високооплачуваними урядовцями Україну на цей смУтний період безвластя і безвідповідальності?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.