Як я на радіо «Ера-fm» Олені Бондаренко з Партії регіонів «комплімент» зробив

24 декабря 2012, 21:53
журналіст
0
454

Висловив щиру антипатію до Олени Бондаренко за її українофобію, а також згадав криву, зверхньо-зухвалу посмішку регіоналки, з якою вона дивиться на опонентів у ток-шоу.

Гостею передачі «Від першої особи», що йшла в ефірі суспільно-політичного радіо ввечері понеділка 24 грудня, була депутат від Партії регіонів з комітету свободи слова та інформації ВР Олена Бондаренко. Я став передостаннім зі слухачів, яким пощастило додзвонитися в студію.

Зависаю на дроті, а ведуча Світлана Орловська сипле свої запитання одне за другим. Тим часом гроші на мобілці так і тануть. Та ось і до мене черга доходить. Як завжди, називаюся Олексієм Мазуром з Дніпропетровська.

Зрадівши, що нарешті дочекався, поспішив висловити щиру антипатію до Олени Бондаренко за її українофобію, зневагу до всього українського. А також, зауваживши, що вона частенько гостює на різних ток-шоу, згадав її застиглий вираз обличчя, маску зверхності й зухвалості до опонентів - патріотів України. Поділився різкою неприязню до постійної кривої посмішки регіоналки, огидної аж до бажання поцілити в екран цеглиною.


У відповідь від депутатки почув, що не мені вирішувати, хто патріот, а хто українофоб. Також порадила стримувати свої емоції. А ще Олена Бондаренко запевнила, що легко переживе те, що вона комусь не подобається.

На цьому обмін «люб'язностями», за браком ефірного часу, завершився. Хоча переконаний, обом  ще дуже багато чого залишалося сказати один одному та почути у відповідь. До речі, останній додзвонювач з Тернополя став на мій бік, висловивши підтримку. На тому і розійшлися до наступних, якщо будуть, зустрічей в радіоефірі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.