Електронне вирішення проблем

26 декабря 2012, 20:07
Общественный деятель
0
219
Електронне вирішення проблем

На сайті проекту можна залишити будь-яку письмову або відеоскаргу.

Поскаржитися відтепер можна і в електронному вигляді. В Україні створено електронну книгу скарг – віртуальний місток між людьми у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей намагаючись допомогти. Громадська організація "Кияни об'єднуємось"активно підтримала ініціативу представників ЗМІ, як реальний крок на шляху до зміцнення громадянського суспільства і перетворення наших ЗМІ на справжню "четверту владу", що здійснює дієвий громадський контроль.

 Нововведення, яке може допомогти у вирішенні проблем українців – вже в мережі. На сайті проекту можна залишити будь-яку письмову або відеоскаргу. Започаткував електронний реєстр скарг журналіст Ален Бобров. Проект, за його словами, покликаний оприлюднити скаргу з метою подальшого її вирішення.

Процес  простий: той, кому потрібна допомога журналістів – пише скаргу на ресурс, далі справа за журналістами, які або підхоплять тему і опублікують в своїх засобах масової інформації або ні, каже Ален Бобров. «В будь-якому разі, шанси на те, що проблему побачать журналісти – достатньо великі.  Я сам журналіст і маю друзів журналістів – тільки-но з'являється нова скарга – я даю знати їм, вони своїм колегам - і це не враховуючи тих журналістів, які самі відвідують наш ресурс по всій країні. Головне зрозуміти, чим більше буде культивуватися проблема у ЗМІ, тим більше шансів дати їй ради».

Окрім скарг, на сайті можна написати і добрі слова: "Якщо є чиновник, улюблена прибиральниця, готель - вони теж заслуговують уваги. Написати позитивний відгук можна в відповідному розділі". Головне, не забувати вказувати контактні дані, адже журналістам потрібний з'вязок з тими, у кого є проблеми.

Відвідати сайт і написати саргу кияни можуть ось по цьому посиланню: http://reaction.org.ua/kyiv/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.