Пані Герман, чи були ви агентом КДБ із псевдонімом «Тереза»?

29 декабря 2012, 13:25
0
581

Як повідомляє TVi, прямому ефірі радіо "Ера FM" один із слухачів запитав Ганну Герман про її співпрацю з КДБ як негласного співробітника з агентурним псевдо "Тереза". Замість відповіді Ганна Герман пообіцяла з’ясувати особу додзвонювача і подати на нього до суду, оскільки вважає оприлюднену в ефірі інформацію бездоказовою і такою, що паплюжить її гідність.

Переконаний, що погрози А.Герман радіослухачу ні в якому разі не можна залишати без громадської реакції. Судове переслідування за «образу гідності» є одним з інструментів придушення свободи слова та встановлення диктатури. Лі Куан Ю протягом десятиліть свого перебування на посаді прем’єр-міністра Сінгапура через підконтрольні суди накладав мільйонні стягнення на представників опозиції. Людина, не маючи змоги оплатити астрономічну суму, була змушена тікати за кордон. Протистояти цьому механізму можна лише гуртом, коли питання радіослухача повторять сотні тисяч. Тому закликаю чесних журналістів на кожній прес-конференції за участю А.Герман уточнювати згадану частину її біографії. Вважаю, що справжня парламентська опозиція теж має нагадати колезі, що зараз не 37-ий і не СРСР. Ключова роль, однак належить громадянам. Пропоную українцям в коментарях приєднатися до запитання у назві блогу і підписатися.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.