В "Першому ряді" з Катєю Тарутою. Можна й в останньому, і без Каті

6 января 2013, 11:14
журналіст
0
315

У своєму авторському проекті про кіно "Перший ряд", який стартував на М1, досі завжди російськомовна в "Ікрі" by Kishe Катя Тарута приємно здивувала українською.

Цікаво, наскільки її вистачить і чи не перейде вона згодом на російську? Подивимося. Але ще якісь плюси в цій програмі, принаймні мені, дуже важко знайти.

Вона якась невиразна, сіра (як і сама Тарута, але про це трохи нижче), одна з-поміж інших подібного жанру. В ній немає родзинки, яка б могла заінтригувати, зачепити глядача. Хіба що окрім однієї: чому в заставці програми Дарт Вейдер розрубує на шматки своїм легендарним лазерним мечем Мікі Мауса?

Цей епізод, що неодноразово, пропорційно кількості повторів заставки передачі, демонструється на екрані, став для мене центральним, викликавши низку гнітючих підозр і крамольних запитань: Катя Тарута не любить Мікі Мауса? За що? Чим він їй так завинив? А як щодо толерантного ставлення до тварин, зокрема безневинних мишенят?

І ще що впадає в око, я кажу за своє і більше нічиє. Нетелегенічність самої Тарути. Не приваблює ані спеціально виставлене на глядацький огляд, перекинуте через плече довге, хвилясте, пофарбовне у біле волосся, ані міміка, ані фігура.

На її футболці, мабуть в якості спроби епатажу, красувалися англійські літери "UCK". Перша буква була прихована жилеткою, але здається під час тілесних рухів ведучої іноді можна було побачити нижню рисочку від "L". Так що, скоріше, за моєю версією, це не "fuck". Хоча не наполягаю.

До речі, про "фак". Це знову ж таки, виключно особисте. Катя Тарута виглядає напрочуд асексуальною. Приблизно так само як Наталія Могилевська чи, не приведи Господи, Ганна Герман. Останнє запитання, яке виникло в мене від перегляду передачі - а чи змінилося б щось в моїх оцінках Каті Тарути, якби вона вела передачу цілком оголеною? І як не намагався, так і не зміг знайти однозначної відповіді. Мабуть не ФАКт.

В той же час такі ведучі як, приміром, Катерина Кельбус, Тетяна Даниленко, Юлія Бориско, Лідія Таран, Оля Фреймут, Соломія Вітвіцька, Тетяна Висоцька (та ціла низка інших, всіх і не перелічити, тільки не Іріша Блохіна) завжди й однаково цікаві і в одязі.

Проте було б верхом несправедливості й чоловічого шовінізму ставити фактор сексапільності жінки вирішальним для її потрапляння на екран як ведучої. Просто дуже шкода, що в "Першому ряді" Каті Тарути, поки що, немає ніяких компенсаторів відсутності в неї природного жіночого магнетизму.

Одначе висловлене є лише особистими міркуваннями автора, які мають всі шанси бути спростованими рейтинговими показниками програми та позитивними відгуками як глядацької аудиторії, так й експертною думкою.

Тож нехай донька олігарха розважається у "Першому ряді" і надалі, якщо є така можливість. Може її передача ще когось потішила, окрім неї самої та родини. Просто я не з їхнього числа. Так само для багатьох і мої блоги тут - не варта найменшої уваги писанина - а я ж от все одно, незважаючи на це, продовжую свою чорну справу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.