Газ з Nord Stream надходить в Чехію

15 января 2013, 17:21
Владелец страницы
інженер (Dipl.-Ing.)
0
274

Чеська Республіка стала отримувати газ з трубопроводу Nord Stream

Чеська Республіка стала отримувати газ з трубопроводу Nord Stream, – повідомляє польське видання «Gazeta Prawna». Трубопровід поєднує транспортування газу по дну Балтійського моря разом із сухопутним варіантом. Видання зазначає, що російський газ тепер йде в Чехію по новому трубопроводу Газель (Gazelle), підключеному до німецької мережі.

Трубопровід Газель (Gazelle) має довжину 166 км. Вартість витрат на його будівництво склала 400 мільйонів євро.

Прем’єр-міністр Чехії Петро Нечас відкриваючи газопровід Газель підкреслив, що нові поставки російського газу через Балтійське море являють собою новий етап для Чеської Республіки в галузі енергетичної безпеки.

За його словами, «це дуже важливий проект не тільки для Чехії, але і для всього Європейського союзу». Нечас також додав, що завдяки новій нитки російський газ надходить у південні райони Німеччини, і далі на південь. У церемонії введення трубопроводу Газель в експлуатацію взяли участь заступники економічних міністерств Росії та Німеччини, – пише у висновку «Gazeta Prawna».

http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Чехия,nord stream
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.