Пора звалювати?

24 января 2013, 20:19
журналіст
0
219

Чому українці все частіше мріють про еміграцію

Раніше, коли я ходила на курси англійської і одночасно на заняття з сальси, мене дивувало, скільки там гарних дівчат. 90% з них робили це для того, щоб познайомитися з іноземцями і закрутити роман.

Тепер на курсах німецької і англійської (про танці уже не можу нічого сказати) мене дивує геть інша картина. Майже ніхто з відвідувачів курсів не вчить мову, щоб реалізовуватися в Україні. У всіх одне бажання – звалити!

І це при тому, що в Україні немає війни, що на наші будинки не кидають бомби і діти в пісочниці не натикаються на вибухівки.

В той час я спілкуюся з одним чоловіком із Лівії. Він живе у Сірті, де тисячі будинків знищені вщент, де повітря пахне війною і Каддафі. І на запитання, чи він хотів би виїхати з країни – лівієць категорично заявив – Ні! І знаєте чому? Тому що Лівія дбає про майбутнє своїх простих людей. Згідно з даними МВФ, у 2012 році Лівія стала країною з найвищою швидко зростаючою економікою в світі. От що значить не просрати свій шанс.

А якщо усе розкрадають, тоді краще звалювати. Тому для українців у всі часи еміграція була і залишається святим словом!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: еміграція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.