Депутати Тернопільщини вимагають від Президента стати на захист заарештованих

30 января 2013, 17:46
Політик, законотворець.
0
189

На мою вимогу в порядок денний сесії Почаївської міськради був розглянут проект звернення до Президента України з вимогою стати на захист національних інтересів України та заарештованих українців.

Через арешт громадян України Максима Михайлова і Тараса Карпюка у м. Невинномиськ Ставропольського краю Російської Федерації на черговій сесії Почаївської міської ради депутати одностайно ухвалили проект звернення до Президента України з вимогою стати на захист національних інтересів України та заарештованих українців. 

"Землі Кубані і Дону є етнічними українськими землями. На жаль, московська шовіністична влада на чолі з диктаторським режимом укотре своїми діями демонструє ненависть до всього українського. Наше ж завдання – стояти на захисті української нації, як у межах, так і поза межами нашої країни, як це роблять усі цивілізовані країни", – зазначив голова депутатської фракції ВО "Свобода" Костянтин Красовський.

У зверненні, зокрема, йдеться:

"Ми, депутати Почаївської міської ради, вкрай стурбовані тим, що 25 січня у місті Невинномиськ (Російська Федерація) було заарештовано двох громадян України Максима Михайлова і Тараса Карпюка. Телефонний зв'язок із ними перервався ще 24 січня. Окрім громадян України, міліція заарештувала 87 громадян Росії, серед яких 7 неповнолітніх. Усі вони були учасниками мирної акції до Дня Соборності України. Передумовами арешту стала зареєстрована заява місцевого активіста Володимира Новикова, громадянина Російської Федерації українського походження, на проведення акцій, приурочених до дня Соборності України, на Кубані. Як повідомили учасники акції з Невинномиська (Кубань), співробітники ФСБ забрали арештованих громадян України Максима Михайлова і Тараса Карпюка з місцевого відділку міліції та вивезли їх до управління ФСБ у Ставрополі.

Ми, українці, пам'ятаємо правління царської Московщини, бій під Крутами, репресії, тортури та три голодомори… Світ ввійшов у ХХІ століття, проте московська влада вкотре демонструє політику шовінізму по відношенню до свого та інших народів. Керівники Кремля успадкували людиноненависницький ген від своїх стін, що всмоктали в себе кров і душі мільйонів людей.

Вимагаємо від Президента України рішучих дій для захисту національних інтересів!"

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.